Kvalitné vybavenie

a príslušenstvo

pre váš karavan.

o nas banner

Spolupracujeme s najlepším predajcom vybavenia pre karavany

Nakúpte vybavenie pre karavan v špecializovanom online obchode Reslshop.cz, ktorý je súčasťou skupiny Reslgroup s.r.o. Už niekoľko rokov poskytujú predaj obytných vozidiel, ktorý postupne rozšírili aj o odborný servis a online obchod. Pripravili pre vás najširšiu ponuku doplnkov, vybavenia a príslušenstva nielen pre karavan, ale aj pre pohodlné kempovanie a pobyt v prírode.

U nich máte istotu, že nakupujete nielen u odborníkov, ktorí vám radi poradia, ale zároveň celý ich tím patrí medzi veľkých nadšencov karavanov a kempovania a tak sa s vami radi podelia o naše praktické skúsenosti z ciest doma aj v zahraničí.

resl logo sk
Spoznajte

Ponuku

karavan365 vol 3 107

Vybavenie a príslušenstvo

Vyraziť cez víkend do hôr, zájsť v lete na dovolenku do kempu, prespať na lúke po ceste za dobrodružstvom. To všetko a oveľa viac vám poskytne karavan. Pojazdný domček na kolesách. Lenže pokiaľ má byť pojazdný, funkčný a schopný plniť vaše požiadavky na cestách mimo domova, je nevyhnutné ho dobre vybaviť po technickej aj dizajnovej stránke.

Elektro prE karavany

Ako každé vozidlo či moderný stroj, aj karavan je plný elektrického zariadenia. A je to len dobre. Zaisťujú osobný komfort. Dnešné moderné karavany sa nezaobídu bez klimatizácie, antén či solárnych panelov. Elektro pre karavany ale samozrejme zahŕňa aj klasické zásuvky, spínače, káble, poistky, žiarovky, spojovacie zásuvky a v podstate všetko, čo sa môže pokaziť, poničiť či opotrebovať a je nutné to nahradiť..

karavan365 vol 3 64
karavan365 vol 3 65

PLyn prE karavany

Moderné karavany sú v interiéri veľmi podobné klasickému bytu, avšak väčšina je závislá na plynových bombách a prípojkách. Je dostupný, nie ste odkázaní na druhých a môžete fungovať bez pripojenej zásuvky. Na reslshop.cz nájdete prípojky, fľaše, regulátory, ventily, filtre alebo kontrola úniku plynu. Plyn je nebezpečný, ale pri správnom zaobchádzaní ponúka nebývalé možnosti a slobodu.

VODA A HYGIENA V KARAVANE

V karavane môžete tráviť celé leto na záhrade, obísť svet, provizórne žiť, než dokončíte stavbu domu. Takže v ňom bývate, spíte, varíte, umývate sa, učíte sa a trávite čas. Pokiaľ nechcete časom od seba odháňať muchy a byť postrachom okolia, aj tu je nutné dodržiavať zásady hygieny. Vyplatí sa teda zaobstarať chemické WC, bojlery, nádrže na vodu, drezy, čerpadlá a potrebné doplnky ako je napríklad dezinfekcia.

karavan365 vol 3 94
karavan365 vol 3 14

Vykurovanie karavanov

Mnoho ľudí trávi čas v karavanoch celoročne. Dôvody sú rôzne. Jedno je však spoločné. Musia si počas obdobia zimy zaistiť plnohodnotné vykurovanie interiéru. Nezabudnite, že ohrievať sa bude nielen vzduch, ale aj voda. Určite teda oceníte aj široký výber príslušenstva k bojlerom, vetracie mriežky, kryty kúrenia, komíny a ďalšie väčšie či menšie súčiastky.

Nakúpte toto vybavenie a mnoho ďalšieho u najlepšieho predajcu vybavenia pre karavany

Sortiment, ktorý je skladom na predajni vám odošlú do 24 hodín a objednávky na skladový sortiment realizované v pracovné dni do 12:00 k vám pôjdu ešte v ten istý deň!

resl logo sk