Sme Karavan365. Predaj a prenájom obytných karavanov 365 dní v roku.

o nas banner

Prenajmite si dobrodružstvo

Cestujete k moru, na hory alebo len tak na výlet naprieč Slovenskom či celou Európou? Naše karavany zabezpečia všetko, čo budete pre Vaše dobrodružstvo potrebovať. Prenájom karavanov je možný v Žiline a tiež u nášho partnera v Českej republike v Prahe a Polici nad Metují. Naše karavany Vám však vieme po dohode pristaviť kdekoľvek v rámci Slovenska a EÚ.

Kvalitné spracovanie

Kvalita spracovania našich karavanov je na vysokej úrovni a ich vzhľad je taktiež vyladený do posledného detailu. Inými slovami, je to ukážka precíznej práce. Všetky značky našich karavanov sa tešia dobrej povesti medzi karavanistami a nesklamú nikoho, kto túži po dostupnom a spoľahlivom obytnom vozidle.

Vybavenie našich karavanov

Všetky naše karavany sú vybavené solárnym panelom, TV s USB, cúvacou kamerou, držiakmi na bicykle, markízou, stolom a stoličkami podľa počtu osôb vo vozidle, kompletným kuchynským vybavením, chladničkou s mrazničkou. Navyše máte možnosť si ku karavanom prenajať aj skvelé doplnkové vybavenie ako napríklad paddleboard, elektrickú kolobežku a elektrický gril.

Objavte svet s karavanom

V cene prenájmu našich karavanov sú aj diaľničné známky Slovensko, Česko, Slovinsko a Rakúsko. V prípade, že si by ste si pred cestou chceli jazdu v karavane vyskúšať, radi Vám to bezplatne umožníme.

Prenajmite si u nás dobrodružstvo a získajte zážitky, aké zažijete jedine na dovolenke s karavanom

Spoznajte

Typy našich karavanov

karavan 365 fiat forster alkovna

ALKOVŇA

Alkovňa je prvou voľbou nielen pre rodiny s deťmi. Vďaka integrovanému priestoru môže pohodlne cestovať a spať až 6 osôb. Alkovňa zároveň ponúka dostatok úložného priestoru vo veľkej garáži, takže si naozaj nemusíte robiť starosti s balením batožiny.

Alkovne sú určené pre tých, ktorí ocenia dostatok obytného priestoru a praktickosť interiéru.

POLOINTEGROVANÉ

Vďaka dynamickému dizajnu sú polointegrované obytné vozidlá mimoriadne praktické a intuitívne. 

Vďaka možnosti až piatich homologizovaných sedadiel a piatich lôžok je tento typ karavanov vhodný pre rodiny rovnako ako pre jednotlivcov alebo páry.

karavan 365 citroen forster polointegrovany
karavan 365 fiat van

VAN

Vany vás nadchnú sviežim vzhľadom, praktickým vybavením a priestorom s dokonalou rovnováhou pre pohodlné bývanie.

K dispozícii je kuchyňa s dvojplatničkovým sporákom a chladničkou, umyváreň s integrovanou sprchou, toaleta a tiež sklopné zadné postele, ktoré po rozložení ponúkajú veľký úložný priestor.