karavan 365 nitra 66

Krátky report z výstavy karavanov CBT 2023

Keďže prirodzeným životným prostredím fanúšikov karavaningu je dobrodružstvo na cestách, niekde pri mori či na horách, nestáva sa až tak často, aby sme sa mohli všetci karavanisti stretnúť naraz pod jednou strechou. A to doslova.

karavan 365 nitra 120 (1)
Tím Karavan365 a Resl Group

Takto pred mesiacom, presnejšie medzi 30.3.2023 až 2.4.2023 sme mali možnosť naplno si vychutnať pravú karavanistickú atmosféru na medzinárodnom veľtrhu CBT 2023 (Caravan Bike Travel 2023), ktorý do Nitrianskeho agrokomplexu priniesol to najlepšie, čo karavanistický svet aktuálne ponúka. Okrem nás sa na veľtrhu CBT predstavili aj rôzne karavanistické eshopy, predajcovia náhradných dielov, bicyklov a turistických potrieb.

karavan 365 nitra 1
Karavan365 na CBT2023

Z celkovej plochy viac ako 15000 metrov štvorcových výstavnej plochy sme si spolu s naším partnerom Resl Group z Českej republiky odkrojili svoj priestor, na ktorom ste mali možnosť vidieť a ochytať si naše karavany pekne z blízka, nahliadnuť do ich obytného priestoru, sadnúť si za volant či porozprávať sa s nami a spýtať sa na všetko, čo ste o nich chceli vedieť.

karavan 365 nitra 2
Naše Mercedesy EURA MOBIL PROFILA na výstave

Predstavili sme vám naše novinky – špičkové Mercedesy EURA MOBIL PROFILA T 696 EB a EURA MOBIL PROFILA T 696 EB „Scandinavia“ a keďže váš záujem a pozitívna spätná väzba tu na našom rodnom Slovensku je úplne skvelá, predstavili sme vám rovno aj náš nový brand Kamper365, s ktorým rozširujeme naše pôsobenie aj priamo do Chorvátska, konkrétne do mesta Pula.

karavan 365 nitra 51
Debata na CBT2023 v plnom prúde

Ďakujeme všetkým návštevníkom a našim fanúšikom, ktorí ste sa na nás boli pozrieť a rovnako tak ďakujeme aj skvelým ľuďom z Resl group, bez ktorých by to proste nebolo ono.

Radi sme sa s vami stretli takto osobne a odpovedali na otázky, ktoré vás zaujímajú. Už teraz sa tešíme na ďalšie veľké karavanistické akcie na ktorých sa s vami opäť radi stretneme.


Dovolenka a cestovanie v karavane je životný štýl, ktorý by mal určite každý dobrodruh v živote vyskúšať. A ak si nie ste istý, či je karavan pre Vás vhodný alebo ak by ste potrebovali pri výbere prenájmu vhodného karavanu poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na emailovej adrese info@karavan365.sk alebo na telefónnom čísle +421 903 529 183. Karavan si pred jazdou môžete bezplatne vyskúšať na testovacej jazde v okolí nášho parkingu v Žiline a v Chorvátskej Pule.

Želáme veľa šťastných kilometrov, karavanisti!

Váš tím Karavan365